• پاک کردن همه مقایسه
 • ورود / ثبت نام
 • جاروبرقی مخزن دار بخریم یا کیسه ای!

  جاروبرقی چی بخریم؟ پاکت دار یا بدون پاکت؟

  هر دو نوع جارو برقی پاکت دار و بدون پاکت دارای امکانات مشابهی هستند و تفاوت آنها در شیوه انباشت و محل نگهداری زباله و تخلیه آنها است. خرید پاکت جاروبرقی برای خیلی از افراد مشکل است ما در این مقاله به شما کمک می کنیم تا بتوانید ابتدا جاروبرقی مناسب خود را انتخاب کنید و خرید راحتری داشته باشید.با خرید جارو برقی های اصلی ازبانه با5 سال گارانتی ازخرید خود مطمئن شوید.

  جاروبرقی مخزن دار بخریم یا کیسه ای!

  نکات مهم قبل از خرید جاروبرقی

  قبل از انتخاب جاروبرقی پاکت دار یا بدون  باید نکات کلی در خصوص جارو برقی را بدانیم این نکات شامل قدرت فیلتراسیون ،توان موتور،قدرت مکش و مقدار صدا می باشد که با شناخت ویژگی های یک جاروبرقی خوب  انتخاب مناسبی خواهیم داشت و نظافت منزل ما به راحتی و بدون دردسر انجام خواهد شد.

  جاروبرقی چی بخریم؟

  کیسه دائمی جاروبرقی یا پاکت جاروبرقی

  جارو برقی ها به دو دسته پاکت دار و بدون پاکت تقسیم می شوند ،در جارو برقی های پاکت دار از کیسه جاروبرقی دائمی و یا پاکت های جاروبرقی پلیمری و کاغذی که به صورت یکبار مصرف هستند استفاده می شود.که در آن گرد خاک و زباله ها پس از مکش در آن پاکت ها ذخیره می شوند . کیسه جاروبرقی های دائمی را باید بعد از هر بار پر شدن شستشو داد و انتقال زباله ها و گرد خاک به کیسه زباله کاری دشوار و سخت است که در دراز مدت موجب آسیب ریه ها می گردد زیرا با هر بار تخلیه کیسه دائمی جاروبرقی مقداری از گرد خاک را تنفس می کنیم.

  نوع دیگر کیسه جاروبرقی یا پاکت جاروبرقی کاغذی و یا پلیمری است که بعد از پر شدن به راحتی با یک ضامن بسته می شوند و از جاروبرقی شما خارج می شوند و پاکت جاروبرقی بعدی جایگزین آن می شود. استفاده از این کیسه ها آلودگی محیط را به شدت کاهش می دهند به دلیل اینکه پس از خروج پاکت از جاروبرقی دیگر نیازی به انتقال محتوای داخل آن به ظرف دیگر نیستید و پاکت را کامل بدون هیچگونه تماس دست با گرد خاک به زباله می اندازید . این نوع پاکت ها بسیار توصیه می شوند.

  جاروبرقی مخزن دار بخریم یا کیسه ای!

  حال شاید برای شما سوال ایجاد شود که پاکت جاروبرقی خود را از کجا خریداری داری کنیم که جواب این سوال ساده است شما می توانید انواع پاکت جارو برقی کیسه جاروبرقی و فیلترجاروبرقی و لوازم جانبی جاروبرقی و حتی خود جاروبرقی را از فروشگاه اینترنتی خاک انداز با قیمتی مناسب از سراسر ایران خریداری کنید ودرب منزل خود به صورت رایگان تحویل بگیرید.

  برای دیدن مدل های جاروبرقی کلیک کنید

  جاروبرقی های مخزن دار

  دسته دیگر جاروبرقی ها که بدون کیسه یا مخزن دار هستند که گرد و غبار مکیده شده در مخزنی که اکثرا شفاف هستند جمع و فشرده می شوند

  جاروبرقی کیسه ای و بدون کیسه از لحاظ عملکرد، مشابه هم بوده و می توان گفت عمدتاً در نوع جمع آوری زباله و تخلیه با هم متفاوت می باشند. هر دو نوع جاروبرقی دارای نقاط ضعف و قوت می باشند که در ادامه بررسی می کنیم.

  جاروبرقی مخزن دار بخریم یا کیسه ای!

  تفاوت جاروبرقی های پاکت دار و بدون پاکت

  در جاروبرقی های کیسه ای، نیازی نیست که به طور مداوم فیلتر یا مخزن را تمیز کرده و شستشو نمائید. این درحالی است که مخزن و فیلتر جاروهای بدون کیسه می بایست به صورت مرتب شستشو و تمیز گردد. لذا می توان گفت که در جاروهای کیسه دار، مسائل بهداشتی به میزان بسیار بالایی در مقایسه با مدل های بدون کیسه رعایت می شود.

  هر دو نوع جاروبرقی کیسه دار و بدون کیسه دارای فیلتر می باشد. وظیفه فیلتر جاروبرقی، جلوگیری از ورود گرد و غبار نرم و ریزِ مکش شده به مخزن می باشد. این فیلتر در مدل های کیسه دار در مقایسه با مدل های بدون کیسه بهتر عمل می کند.

  جاروبرقی مخزن دار بخریم یا کیسه ای!

   برای افراد مبتلا به آلرژی، خرید جاروبرقی های پاکت دار پیشنهاد می شود، چرا که به علت بسته بودن این کیسه ها، گرد و خاک و ذرات معلق آلاینده مکش شده به خوبی در داخل کیسه قرار می گیرد و احتمال این که بتواند دوباره به هوا برگردد، بسیار کم است. این در حالی است که جاروبرقی های بدون کیسه می توانند برای سلامت افراد به خصوص افراد مبتلا به آلرژی و آسم، مشکل ساز باشند.

  در مدل های کیسه دار، اگر به هر دلیل کیسه دستگاه خراب یا تمام شود نیاز دارید تا کیسه جدید و بخصوص متناسب با مدل جاروبرقی خود را خریداری نمائید. خرید هر کیسه نیازمند صرف هزینه می باشد که قیمت هر کیسه نیز با توجه به مدل جاروبرقی که از آن استفاده می کنید، متفاوت است. این در حالی است که در جاروبرقی های بدون کیسه، نیاز به صرف هزینه برای خرید کیسه نیست

  جاروبرقی مخزن دار بخریم یا کیسه ای!

  شفاف بودن مخزن مدل های بدون پاکت باعث می شود تا به راحتی بتوانید از پُر یا خالی بودن دستگاه اطمینان حاصل کنید. با نگاه کردن به مخزن دستگاه، به راحتی می توانید متوجه شوید که دستگاه تان به خوبی کار می کند یا خیر. همچنین اگر شیء با ارزشی توسط دستگاه مکیده شده باشد، متوجه آن خواهید شد. این در حالی است که در مدل های پاکت دار، به این راحتی متوجه این موضوع نمی شوید.

  در نهایت باید اشاره کرد که در مدل های پاکت دار، بخشی از ظرفیت مخزن به پاکت اختصاص می باید، از این رو حجم مخزن در مدل های پاکت دار در مقایسه با مدل های بدون پاکت کمتر است

  خلاصه تفاوت هایی که بین جاروبرقی های پاکت دار و بدون پاکت بیان نمودیم را در جدول زیر می توانید مشاهده کنید.

  مدل پاکت دار

  مدل بدون پاکت (مخزنی)

  عدم نیاز به شستشو و تمیز کردن مداوم مخزن و فیلتر

  نیاز به شستشو و تمیز کردن مداوم مخزن و فیلتر

  رعایت بالای بهداشت

  رعایت پایین بهداشت

  عملکرد بالای فیلتر

  عملکرد پایین فیلتر

  مناسب برای افراد مبتلا به آلرژی و آسم

  عدم توصیه به افراد مبتلا به آلرژی و آسم

  نیاز به خرید کیسه جدید و بخصوص مدل جاروبرقی

  عدم نیاز به خرید کیسه

  عدم مشاهده میزان پُر بودن یا اشیای مکیده شده

  اطلاع از پُر بودن دستگاه یا اشیای مکیده شده

  اختصاص بخشی از مخزن به کیسه

  بالا بودن ظرفیت مخزن به دلیل نبود کیسه

  جاروبرقی مخزن دار بخریم یا کیسه ای!

  برای خرید جاروبرقی از بانه با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

  09184844343

  09184591313

  خدمات مشتریان

 • تماس / ارتباط با Buybaneh
 • رویه بازگرداندن کالا
 • نصب / گارانتی / خدمات پس ار فروش
 • سوالات متداول
 • اطلاعات تماس

 • شماره های تماس جهت تماس با مدیریت : 09184844343

  شماره های تماس جهت خرید :
  09184844343
  09184591313

  دفتر : 08734226425

  آدرس : کردستان – شهرتجاری بانه – میدان جهاد – پاساژشهرداری

 • شبکه های اجتماعی