• پاک کردن همه مقایسه
 • ورود / ثبت نام
 • راه کارهای بهینه سازی مصرف انرژی کولرگازی

  بهینه سازی مصرف انرژی کولرگازی

  ازجمله مشکلات امروزی مردم به کارگیری روش هایی است که بتوان به کمک آن ها در مصرف برق کولر گازی صرفه جویی نمود و تا حد زیادی هزینه ها را نیز کاهش داد. قطعا اگر از کولر گازی به صورت بهینه استفاده شود، علاوه بر افزایش طول عمر مفید دستگاه، موجب می گردد که انرژی برق نیز به میزان کافی مصرف شود. اسپلیت یا کولر گازی با وجود تمام مزایایی که نسب به انواع کولر های آبی دارد، برق بسیار زیادی مصرف می کند و همین موضوع باعث شده که بسیاری از مشتریان نسبت به خریداری و راه اندازی آن تردید داشته باشند.

  خریدکولرگازی ازبانه

  باید توجه داشته باشید که با استفاده ی صحیح و اصولی از این دستگاه و همچنین استفاده از خدمات نگهداری و سرویس به موقع کولرگازی می‌توان تا حد زیادی در بهینه سازی مصرف برق تاثیر گذاشت و علاوه بر اینکه در فصول مختلف از این دستگاه برای تامین انرژی سرمایشی و گرمایشی محیط های داخلی استفاده می گردد، بتوان هزینه ها را نیز تعدیل نمود، استفاده ی صحیح و اصولی از کولر گازی موجب می شود که نیاز به مراجعه به تعمیرگاه ها نیز کم تر شود و با نگهداری مناسب احتمال وقوع ایرادات در انواع اسپلیت کاهش یابد.

  ازجمله  راهکارهایی جهت کاهش مصارف برق درکولر گازی 

  1. کافی است در هنگام خرید، کولرهایی را انتخاب کنید که دارای نشان برچسب انرژی با رتبه A یا بالاتر باشد.
  2. همچنین باید کولر گازی را متناسب با شرایط آب و هوایی و مکانی که در آن زندگی می‌کنیم، انتخاب کنیم زیرا استفاده از کولر گازی معتدل در مناطق گرمسیری، ضمن افزایش مصرف برق، سرمادهی و عمر کولر را نیز بسیار کاهش می‌دهد.
  3. توان مصرفی کولر گازی استاندارد، حدود چهار برابر کولرهای آبی است و این امر باتوجه به جداول تعرفه قیمت برق، می‌تواند موجب افزایش هزینه‌های برق مصرفی تا هفت برابر شود.
  4. مشترکان به این نکته توجه کنند که استفاده از کولر گازی در مناطقی با رطوبت نسبی بالا  در شمال و جنوب کشور مناسب است اما استفاده از این نوع خنک‌کننده‌ها در سایر مناطق کشور مانند تهران به‌دلیل پایین بودن رطوبت نسبی، بالاتر بودن میزان تعرفه برق نسبت به اقلیم‌های گرم و مرطوب و افزایش هزینه‌های مرتبط با آن مناسب نیست.
  5. کولر گازی معمولاً دارای تنظیم‌کننده دما  هستند. تنظیم دما برروی دمای مناسب فصل گرما که بین ۲۴ تا ۲۶ درجه سانتی‌گراد است، موجب خواهد شد تا هنگام رسیدن گرمای اتاق به درجه دمای تنظیم‌شده، کمپرسور کولر به‌طور خودکار خاموش شده و فقط فن دستگاه کار کند، بنابراین برق کمتری مصرف می‌شود. ضمن آنکه به‌ازای هر یک درجه خنک‌تر کردن اتاق، حدود پنج درصد مصرف برق و به‌تبع آن هزینه‌های برق افزایش خواهد یافت.
  6.  درصورت امکان کولر گازی خود را در محلی نصب کنید که تهویه بهتری داشته باشد، زیرا این کار به علت کاهش فشار بر کولر موجب افزایش بازدهی آن و همچنین کاهش مصرف برق خواهد شد
  7.  قرار دادن سایه‌بان برروی کندانسور کولر گازی، محیط خانه را خنک‌تر و مصرف برق را کمتر می‌کند.
  8. اگر در بالای واحد آپارتمانی مورد نظر شما سقف بام واقع شده است و شما در بالاترین طبقه ساختمان سکونت دارید، به دلیل تابش نور گرم خورشید به سقف ساختمان در تابستان و انتقال حرارت آن به واحد زیر سقف،ناگزیر باید به ازاء هر متر مربع از مساحت اتاق یا سالن بین 600 تا 800 (BTU) ظرفیت برودتی در نظر بگیرید ولی اگر در طبقات وسط ساختمان ساکن هستید به ازاء هر متر مربع می توانید حدود 400 تا 600 (BTU) ظرفیت برودتی برای کولرگازی یا اسپلیت مورد نیاز خود در نظر بگیرید.

  کولرگازی بانه

  بهترین  نحوه نصب و بهره برداری از کولر اسپلیت ها

  قیمت کولرگازی دربانه

  خدمات مشتریان

 • تماس / ارتباط با Buybaneh
 • رویه بازگرداندن کالا
 • نصب / گارانتی / خدمات پس ار فروش
 • سوالات متداول
 • اطلاعات تماس

 • شماره های تماس جهت تماس با مدیریت : 09184844343

  شماره های تماس جهت خرید :
  09184844343
  09184591313

  دفتر : 08734226425

  آدرس : کردستان – شهرتجاری بانه – میدان جهاد – پاساژشهرداری

 • شبکه های اجتماعی