• پاک کردن همه مقایسه
 • ورود / ثبت نام
 • نحوه تمیز کردن فیلتر ماشین لباسشویی

  نحوه تمیز کردن فیلتر ماشین لباسشویی

  تمیز کردن فیلتر ماشین لباسشویی علاوه بر اینکه از بوی بد ماشین لباسشویی جلوگیری می کند سبب عملکرد بهتر ماشین لباسشویی نیز خواهد شد. بسیاری از افراد متخصص در زمنیه تعمیر ماشین لباسشویی توصیه می کنند که در طول بازه های زمانی مختلف حتما فیلترهای ماشین لباسشویی چک شود تا در صورت نیاز حتما تعویض شوند.مشکلی که در لباسشویی ممکن است باعث خرابی آن شود به ویژه هنگامی که لباس هایتان را در مرحله آخر شستشو دوباره خیس می کند.خوشبختانه شستشو و تمیز کردن فیلتر های لباسشویی یک روند سریع و آسان است،با جایگزینی فیلتر جدید یا تمیز کردن آن ها و انجام اقداماتی برای افزایش طول عمر فیلتر می توانید خیلی در هزینه تعمیرات صرفه جویی کنید.در اینجا ما نحوه درآوردن فیلتر،تمیز کردن فیلتر و افزایش طول عمر فیلتر را به شما آموزش می دهیم.

  نحوه تمیز کردن فیلتر ماشین لباسشویی

   

   

  همه ماشین لباسشویی ها مجهز به فیلتر خروجی آب هستند و محل نصب آن در قسمت پایین ماشین لباسشویی است. این فیلتر باید هر چند وقت یکبار بازدید و تمیز شوند، ممکن است در هنگام شستشو قطعه ای در این قسمت گیر کرده باشد، طبق مراحل زیر فیلتر را باز کرده و آن را تمیز نمایید.

   

  چگونه متوجه شویم فیلتر ماشین لباسشویی کثیف است؟

  نحوه تمیز کردن فیلتر ماشین لباسشویی

   

   

   

  برای دیدن لباسشویی های ال جی فروشگاه کلیک کنید

   

  مراحل تمیز کردن فیلتر ماشین لباسشویی

  1. قبل از تمیز کردن فیلتر ماشین لباسشویی خاموش و حتما دوشاخه برق را از پریز بکشید.
  2. برای خیس نشدن اطراف ماشین لباسشویی یک ظرف برای خالی کردن آب لباسشویی و یک پارچه حوله ای هم زیر ماشین لباسشویی پهن کنید.
  3. شیرهای آب را کاملا ببندید.
  4. از قسمت پشت ماشین لباسشویی پیچ های آب گرم و آب سرد را باز کنید.
  5. به وسیله یک کلید یا کارت درپوش فیلتر را باز کنید.
  6. یک طرف مخزن تخلیه اضطراری ماشین لباسشویی را بیرون بکشید.
  7. درپوش اضطراری مخصوص تخلیه را باز کنید و صبر کنید تا تمام آب خارج و وارد ظرف شود

  نحوه تمیز کردن فیلتر ماشین لباسشویی

   

  1. از قسمت ورودی آب، فیلتر ها را خارج کنید و به کمک سرکه سفید یا پاک کننده های سطوح آهکی شروع به تمیز کردن آنها کنید بدین نحو که برای مدتی فیلتر ها را در این مواد بخیسانید و بعد شستشو و خشک نمایید. دقت داشته باشید که در هنگام تمیز کردن فیلتر ماشین لباسشویی به ورودی های آب صدمه ای وارد نکنید.
  2. هر نوع ماده یا کثیفی که در فیلتر باقی مانده است را به دقت بشویید و تمیز نمایید و بررسی کنید که چیزی بین پروانه کنار فیلتر باقی نمانده باشد.
  3. بعد از تمیز کردن فیلتر ماشین لباسشویی و قبل از نصب مجدد آن از تمیز بودن فیلتر و محل نصب و اینکه هیچ شئ در آن قسمت گیر نکرده باشد، مطمئن شوید.
  4. فیلتر ها را مجددا سر جای خود قرار دهید، اگر سرجای خود قرار نگیرند، مانع از عملکرد درست ماشین لباسشویی گردیده و آب نشتی خواهد داشت.
  5. شیرهای آب گرم و سرد را مجددا باز نمایید

  نحوه تمیز کردن فیلتر ماشین لباسشویی

   

   

  درفروشگاه buybaneh.com تمامی محصولات دارای گارانتی میباشندو در صورت کوچکترین مشکل بهترین متخصصان برای رفع مشکل شما دراولین فرصت درخدمت شما هستند برای خرید لباسشویی ازبانه با مشاوران ما در ارتباط باشید

  09184844343

  09184591313

   

  خدمات مشتریان

 • تماس / ارتباط با Buybaneh
 • رویه بازگرداندن کالا
 • نصب / گارانتی / خدمات پس ار فروش
 • سوالات متداول
 • اطلاعات تماس

 • شماره های تماس جهت تماس با مدیریت : 09184844343

  شماره های تماس جهت خرید :
  09184844343
  09184591313

  دفتر : 08734226425

  آدرس : کردستان – شهرتجاری بانه – میدان جهاد – پاساژشهرداری

 • شبکه های اجتماعی