• پاک کردن همه مقایسه
 • ورود / ثبت نام
 • کد خطا یا ارور ماشین لباسشویی ال جی

  ارورهای ماشین لباسشویی الجی به چه معناست؟

  به طور کلی ارورهای ماشین لباسشویی ال جی را می توان در دو دسته قرار داد: دسته اول ارورهایی که به خاطر اشتباهات استفاده کننده از لباسشویی (مثل نبستن درست درب لباسشویی) و یا شرایطی مثل قطعی آب و یا خرابی شیر آب و .. رخ می دهند. دسته دوم هم به اشکالاتی که به خاطر نقص فنی در لباسشویی رخ می دهد (مثل اشکال در برد دستگاه)، مربوط می شوند.

  وقتی اشکالاتی از قبیل دسته دوم رخ می دهد، رفع آن ها به تخصص و دانش فنی در مورد تعمیر ماشین لباسشویی ال جی نیاز دارد. بنابراین اگر در این زمینه هیچ گونه تجربه، دانش و تخصص فنی ندارید، به هیچ عنوان توصیه نمی کنیم که شخصا اقدام به تعمیر دستگاه کنید. چرا که ممکن است هم به خودتان و هم به لباسشویی آسیب جدی برسانید.دراین مقاله ما به شما یادمیدهیم که راحت تر اشکال لباسشویی خود را پیدا کنید.

  کد خطا یا ارور ماشین لباسشویی ال جی

  لیست خطاهای ماشین لباسشویی ال جی

  در ادامه ارورهای لباسشویی ال جی را که در مدل های دارای نمایشگر ظاهر می شوند، برای شما قرار داده ایم. این خطاهای لباسشویی ال جی در مدل های مختلف یکسان اند، یعنی به طور مثال بروز ارور ue در ماشین لباسشویی ال جی 7، 8 یا 9 کیلو دلایل یکسان و درنتیجه راه حل های یکسانی دارد. همچنین ارور لباسشویی ال جی بدون نمایشگر به صورت چشمک زدن چراغهای ال ای دی دستگاه می باشد که می توان با استفاده از دفترچه راهنمای لباسشویی ال جی از معنای هر یک از آن ها اطلاع پیدا کرد.

   

   

  کد خطا یا ارور ماشین لباسشویی ال جی

  ارور IE لباسشویی ال جی

  ارور ie در لباسشویی ال جی به معنای مشکل در ورود آب به داخل دستگاه است. هنگامی که خطای ie در لباسشویی ال جی بروز می کند، بر روی لباسشویی هایی که نمایشگر LED دارند، کد خطای IE به شکل ارور ie در لباسشویی ال جی و بر روی لباسشویی هایی که نمایشگر LCD دارند به شکل علامت ارور ie در لباسشویی ال جی نمایش داده می شود. خطای ie می تواند بخاطر مشکل در آب منزل، شلنگ آب ورودی و اجزای دستگاه چون شیر برقی، برد و… باشد.

  در هنگام بروز کد خطا یا ارور IE در لباسشویی ال جی باید موارد زیر بررسی شوند:

  ارور لباسشویی ال جی

   

   

  ارور OE لباسشویی ال جی

  ارور oe لباسشویی ال جی به معنای وجود مشکلی در تخلیه آب است. هنگامی که خطای oe در لباسشویی ال جی بروز می دهد، بر روی لباسشویی هایی که نمایشگر LED دارند کد خطای OE به شکل ارور oe در ماشین لباسشویی ال جی و بر روی لباسشویی هایی که نمایشگر LCD دارند به شکل علامت ارور oe در لباسشویی ال جی نمایش داده می شود.

  در هنگام بروز کد خطا یا ارور OE در لباسشویی ال جی باید موارد زیر بررسی شوند:

  ارور لباسشویی ال جی

   

  ارور UE لباسشویی ال جی

  ارور ue ماشین لباسشویی ال جی به مشکل نبود تعادل در دستگاه اشاره می کند. هنگامی که خطای ue در ماشین لباسشویی ال جی بروز می دهد، بر روی لباسشویی هایی که نمایشگر LED دارند کد خطای UE به شکل ارور ue ماشین لباسشویی ال جی و بر روی لباسشویی هایی که نمایشگر LCD دارند علامت ue در ماشین لباسشویی ال جی به صورت علامت ارور ue در لباسشویی ال جی نمایش داده می شود.

  در هنگام بروز کد خطا یا ارور UE در لباسشویی ال جی باید موارد زیر بررسی شوند:

  ارور dE لباسشویی ال جی

  خطای de در لباسشویی ال جی زمانی رخ می دهد که درب دستگاه به درستی بسته نشده است. هنگامی که ارور dE در لباسشویی ال جی بروز می دهد، بر روی لباسشویی هایی که نمایشگر LED دارند کد خطای dE به شکل ارور de در لباسشویی ال جی و بر روی لباسشویی هایی که نمایشگر LCD دارند، ارور de ماشین لباسشویی ال جی با علامت های علامت ارور de در لباسشویی ال جی نمایش داده می شود.

  در هنگام بروز کد خطا یا ارور dE لباسشویی ال جی باید موارد زیر بررسی شوند:

  ارور tE لباسشویی ال جی

  خطای te لباسشویی ال جی به مشکل هیتر یا المنت دستگاه و یا سنسور آن مربوط می شود. این ارور ماشین لباسشویی ال جی به صورت ارور te در نمایشگر لباسشویی ال جی در نمایشگر ظاهر می شود. در هنگام بروز کد خطا یا ارور TE در لباسشویی ال جی باید موارد زیر بررسی شوند:

  ارور لباسشویی ال جی

  Resistance(kΩ)TempS

  P

  E

  C

  MAXSTDMIN
  42.7239.4536.3530°C
  27.0726.0524.2040°C
  12.8212.1211.4360°C
  8.9408.5148.08870°C
  4.0453.5443.54495°C
  3.0232.6172.017105°C

  برای دیدن مدل های ماشین لباسشویی الجی فروشگاه کلیک کنید

   

  ارور FE لباسشویی ال جی

  خطای fe لباسشویی ال جی به مشکل آبگیری بیش از حد لباسشویی ال جی مربوط می شود. علامت این ارور لباسشویی الجی به صورت ارور fe در نمایشگر لباسشویی ال جی

  در نمایشگر دستگاه ظاهر می شود. در هنگام بروز کد خطا یا ارور FE در لباسشویی ال جی باید موارد زیر بررسی شوند:

  ارور لباسشویی ال جی

  ارور PE لباسشویی ال جی

  خطای pe در ماشین لباسشویی ال جی به معنای ایراد در سنسور تشخیص سطح آب دستگاه است که به صورت علامت ارور pe در نمایشگر لباسشویی ال جی در نمایشگر ظاهر می شود. در هنگام بروز کد خطا یا ارور PE در لباسشویی ال جی باید موارد زیر بررسی شوند:

  ارور لباسشویی ال جی

  ارور CE لباسشویی ال جی

  بروز خطای ce در لباسشویی الجی را اتصال کوتاه در موتور دستگاه می دانند. این خطای لباسشویی ال جی به صورت علامت ارور ce در نمایشگر لباسشویی ال جی در نمایشگر دستگاه ظاهر می شود. در هنگام بروز کد خطا یا ارور CE در لباسشویی ال جی باید موارد زیر بررسی شوند:

  ارور لباسشویی ال جی

   

  ارور LE لباسشویی ال جی

  خطای le لباسشویی ال جی در مواقعی که موتور قفل می نماید به صورت علامت ارور le در نمایشگر لباسشویی ال جی نمایش داده می شود. در هنگام بروز کد خطا یا ارور LE در لباسشویی ال جی باید موارد زیر بررسی شوند:

  ارور لباسشویی ال جی

  کد خطا یا ارور SE یا 5E لباسشویی ال جی

  ارور se لباسشویی ال جی که بر روی صفحه نمایشگر لباسشویی به صورت 5e نیز خوانده میشود، مربوط به خطای سنسور بوده که میتواند حاکی از نیاز به تعمیرات جدی دستگاه باشد. اما قبل از هرکاری ساده ترین کار ممکن یعنی ریست لباسشویی را مدنظر بگیرید.

  در صورتیکه ارور 5e لباسشویی ال جی همچنان نشان داده می شود، برای تعمیرات دستگاه خود آماده شده و برنامه ریزی نمایید.

  کد خطا یا ارور PF در لباسشویی ال جی

  کد خطای pf بدلیل مشکلات در تغذیه برق دستگاه نمایش داده میشود. این خطای ماشین لباسشویی ال جی ممکن است به دلیل اختلال در برق رسانی به ماشین لباسشویی و قطع برق در میانه سیکل شست و شو، ایراد سه راهی یا محافظ و یا مشکلات سیم کشی دستگاه اتفاق بیوفتد. در صورتی که سیکل شست و شو را مجددا آغاز نمایید، ارور pf در لباسشویی ال جی باید رفع شده و از بین برود. در غیر اینصورت با تعمیرکار خود مشورت نمایید.

  کد خطا یا ارور AE لباسشویی ال جی

  بروز ارور ae در ماشین لباسشویی ال جی دلالت بر وجود نشتی در لباسشویی ال جی دارد. برای رفع این خطای ماشین لباسشویی ال جی می بایست دستگاه را برق بیرون کشیده و تمامی مجاری آب را بررسی نمایید. در صورتی که لوله ای آسیب دیده و یا پاره شده علت نشتی بود، باید آن را تعویض نمایید. اگر در عیب یابی و یافتن نشتی موفق نبودید، با مرکز خدمات پس از فروش مشتریان تماس حاصل فرمایید.

   

   

  برای مشاوره درخرید لباسشویی ازبانه با کارشناسان فروش فروشگاه بای بانه در ارتباط باشید.

  09184844343

  09184591313

  09184581313

   

   

  خدمات مشتریان

 • تماس / ارتباط با Buybaneh
 • رویه بازگرداندن کالا
 • نصب / گارانتی / خدمات پس ار فروش
 • سوالات متداول
 • اطلاعات تماس

 • شماره های تماس جهت تماس با مدیریت : 09184844343

  شماره های تماس جهت خرید :
  09184844343
  09184591313

  دفتر : 08734226425

  آدرس : کردستان – شهرتجاری بانه – میدان جهاد – پاساژشهرداری

 • شبکه های اجتماعی