• پاک کردن همه مقایسه
 • ورود / ثبت نام
 • یخچال فرنچ چیست؟

  یخچال فرنچ (درب فرانسوی) چیست؟

  امروزه درهر آشپزخانه ای یخچال جز عضومهم محسوب میشه و هر کسی نسبت به انتظاری که ازیخچال دارد یخچال مورد نظرخودش را انتخاب میکند.یخچال ها با مدلهای متفاوتی در بازار عرضه میشوند.سایدبای ساید.دوقلو.یخچال فریزر بالا پایین.فریزر تکی والبته یخچال های فرنچ.

  بسته با مکان مورد نظر تعدادظرفیت خانواده وخیلی موارد دیگر یخچال را انتخاب میکینم.یخچال های فرنچ هم مدلی ازیخچال های جدید میباشد که با توجه به طراحی جالب کارایی عالی دارن.درادامه با ماباشید تا بیشتر با یخچال فرنچ آشنا شویم.

  اخیراً در بسیاری از اشپزخانه ها یخچال های فرنچ دور به چشم می خورند که طرفداران زیادی هم دارند. این یخچال ها فضای زیادی برای ذخیره سازی دارند. البته این یخچال ها هم از لحاظ طراحی و تکنولوژی، پیشرفت های زیادی داشته اند و این باعث شده که در بازار لوازم خیلی طرفدار داشته باشند.

   

  یخچال فرنچ چیست؟

  یخچال فرنچ دور

  یخچال و فریزر درب فرانسوی اولین بار در دهه 1990 ساخته شد و تا اواسط قرن محبوبیت پیدا کرد. طراحی جدید دو درب در بالا و فریزر کشویی در پایین، طرفداران یخچال های ساید بای ساید را غافلگیر کرد. این طراحی جدید و مدرن به سرعت به استاندارد تبدیل شد. اکثر مصرف کنندگان بر این باورند که طراحی فرنچ دور جذاب تر است. این یخچال ها ترکیبی از مدل ساید بای ساید و فریزر پایین است. یخچال فریزر درب فرانسوی به طور متوسط دارای ظرفیت تقریبی 36 اینچ و اندازه ان بین 20 تا 27 فوت مکعب است. این دستگاه سبک مدرن به جای ارتفاع بیشتر، پهنای بیشتری دارد و فضای بیشتری برای ذخیره ظرف های خیلی بزرگ دارد.

  تقریباً تمام مدل ها، دارای قفسه های قابل تنظیم می باشند که به راحتی می توانند برای همه ظروف و در هر اندازه ای، جا داشته باشند. بنابراین شما دارای فضای ذخیره سازی فراوان هستید. همچنین برخی از آنها با یک کشوی خنک کننده طراحی شده اند که فضای ذخیره سازی بیشتری را فراهم می کند که دما ی ان برای ذخیره انواع غذاها قابل تنظیم می باشد.

  یخچال فریزرهای فرنچ دور در مدل های متنوعی به بازار عرضه می شوند، تفاوت این یخچال فریزرها با یخچال فریزرهای ساید بای ساید این است که این مدل یخچال فریزرها دارای سه درب و بعضاً چهار درب می باشد و 2 درب ان بصورت کشویی است که طراحی آنها را نسبت به ساید بای سایدها متفاوت کرده است.

  یخچال فرنچ

  مزایای یخچال های فرنچ دور

  یخچال فریزرهای درب فرانسوی معمولا حجم ذخیره سازی بیشتری نسبت به سایر مدل ها ارائه می دهند و به طور معمول سه فوت مکعب در یخچال فریزر و پهنای کمی بیشتر، فضای بیشتری را برای ذخیره سازی مواد غذایی در مقایسه با یخچال فریزرهای ساید بای ساید فراهم می کند. کاربرانی که یخچال فریزر فرنچ دور را به یخچال فریزر ساید بای ساید ترجیح می دهند، غالبا دلیل آنها این است که چون بخش یخچال فرنچ در بالای دستگاه قرار دارد و معمولا استفاده از این بخش به مراتب از بخش فریزر بیشتر است، لذا همواره محتویات این بخش راحت تر در دسترس قرار می گیرد. در حالی که محفظه فریزر که کمتر مورد استفاده است در پایین دستگاه قرار گرفته است.

  یخچال و فریزر درب فرانسوی

   

  برای دیدن محصولات فروشگاه بای بانه کلیک بفرمایید

  معایب یخچال های فرنچ دور

  یکی از مشکلاتی که بسیاری از مردم در یخچال فریزر های فرنچ دور در قسمت کشوی فریزر با ان روبه رو هستند این است که این کشو بهم ریخته می شود زیرا نمی تواند اقلام را به صورتی سازمان یافته در ان جا داد و شما نمی توانید به اسانی چیزی را که می خواهید در ان پیدا کنید.

   در یخچال ساید بای ساید حدود دو پنجم ظرفیت کل، به فریزر اختصاص داده شده است. اما مدل فرنچ دور دارای یک کشوی پایین است که دارای دو بخش برای ذخیره مواد است. در مدل ساید بای ساید، شما دارای چهار قفسه، چهار مخزن ذخیره روی درب و یک قسمت برای یخ ساز در کنار قسمت فریزر هستید. علاوه بر این، شما قفسه هایی برای ذخیره مواد غذایی در اختیار دارید که جلو چشم و در دسترس هستند.

   

  یخچال و فریزر درب فرانسوی

  از طرفی، مدل فرنچ دور دارای چهار محفظه ذخیره سازی است که کمی کم عمق هستند. در حالی که فریزر ان دارای قفسه های کمتری برای سازمان دهی است، و از این لحاظ قابل مقایسه با مدل ساید بای ساید که فضای زیادی برای فریز کردن مواد دارد ، نیست.

  مدل فرنچ دور طراحی زیبای دارد. محفظه ی خنک کننده بین یخچال و فریزر فضای اضافی را فراهم می کند و از نظر ما، زیبایی این دستگاه را بیشتر می کند. و چشم افراد به راحتی به طرف مدل درب فرانسوی کشیده می شوند. و قطعا این می تواند به عنوان یک مزیت مهم فرنچ دور برای دیزاین یک آشپزخانه، در مقایسه با مدل ساید بای ساید باشد.

  طراحی بینظیر یخچال فرنچ

  آیا شما هم نفرت دارید از خم شدن برای پیدا کردن مواد غذایی که در قفسه های میوه و سبزیجات پایین یخچال ذخیره می شوند ؟ و آیا گاهی اوقات بدلیل اینکه نمی توانید به خوبی داخل آن را ببینید برخی مواد کوچک را که در آنها گذاشته اید فراموش کرده اید ؟ با یخچال فریزر فرنچ دیگر این مشکلات را نخواهید داشت . کشو مخصوص میوه و سبزیجات در این یخچال فریزر ها به اندازه ای در بالا قرار دارند که شما بتوانید داخل آن را به خوبی ببینید و به راحتی به آنها دسترسی داشته باشید . بنابراین لازم نیست که بیشتر از لین خم شوید .

  یخچال فرنچ یا درب فرانسوی سامسونگ

  این قفسه ها تنها مزیت این یخچال فریزر نیستند . دیزان و طراحی این یخچال یکی از مهمترین تسهیلات آن به حساب می آید . قسمت الایی در این مدل یخچال فریزر به دلیل آن است که بتوانید موادی را که در طول روز چندین بار مورد استفاده قرار می دهید و مکررا به آن نیاز دارید را در آنجا قرار دهید تا بسیار آسان و بدون دردسر به انها دسترسی داشته باشید . و بر خلاف یخچال فریزر های سنتی , فریزر این مدل در پایین قرار دارد تا بتوانید مواد غذایی منجمد را که کمتر مورد نیاز هستند در آنجا نگهداری کنید . کمی به این مورد فکر کنید : چه کسی به یک فریزر در بالا و هم سطح چشم خود نیاز دارد ؟

   

  یخچال و فریزر درب فرانسوی

  اکثر یخچال فریزر های فرنچ ( درب فرانسوی ) یک کشو در قسمت پایین خود دارند اما برخی مدل ها دو عدد و برخی دیگر نیز دارای کشو چندگانه برای دسترسی آسان تر می باشند . برخی از مدل ها نیز ارای یک کشو در وسط هستند که شما می توانید دمای آن را بسته به نیاز خود به گونه ای تنظیم کنید که به عنوان یخچال استفاده شود یا فریزر .

  ابعاد مناسب یخچال فرنچ

  نه , این یک خطای چشم نیست – این تنها یک فضای بیشتر برای قدم زدن در آشپزخانه است که شما با خرید یک یخچال فریزر ساید بای ساید فرنچ ( درب فرانسوی ) در آشپزخانه خود ایجاد کرده اید . در دوگانه یکی از بهترین ویژگی های به کار رفته در این یخچال فریزر های ساید بای ساید است . در های باریکی که برای باز شدن مانند سایر درب های تمام عرض به بخش زیادی از عرض آشپزخانه نیازی نداشته و فضای بیشتری را در مقابل یخچال فریزر برای حرکت باز می گذارند . که مفید بودن این ویژگی زمانی که آشپزخانه شما شلوغ و پر ازدحام است بیشتر به چشم می آید . این ویزگی برای آشپزخانه های باریک فوق العاده است و به هنگام در آوردن یک میان وعده از یخچال کل آشپزخانه را مسدود نخواهید کرد .

  بهترین قسمت این ویژگی آن است که با وجود اینکه در ا فضای کمتری را می گیرند اما این مساله فضای خنک کنندگی را به خطر نمی اندازه و شما دارای یک یخچال تمام سایز خواهید بود . و مزیت دیگری که این درب ها دارند این است که به اندازه درب های تمام سایز سنگین نخواهند بود . بویژه زمانی که بطری های نوشیدنی و یا بسته شیر را در آن قرار می دهیم .

   

  یخچال و فریزر درب فرانسوی

   حفاظت از انرژی دریخچال های درب فرانسوی

  ما می دانیم که شما از اثرات زیست محیطی خود آگاه هستید و در عین حال خواهان لوازم خانگی می باشید که ظاهری شیک داشته و کاربردی باشد . شانس با شما همراه است – یخچال فریزر ساید بای ساید فرنچ ( درب فرانسوی ) دارای مزایای صرفه جویی در مصرف انرژی می باشد و در آن واحد ظاهری فوق العاده شیک دارد .

  در این مورد فکر کنید : هر بار که شما درب یخچال خود را باز می کنید به گاز و هوای خنک یخچال اجازه می دهید که بیرون بیاید و پس از بستن دوباره در یخچال فریزر شما انرژی زیادی برای برگشتن به دمای مناسب صرف می نماید . با یخچال فریزر فرنچ ( درب فرانسوی ) شما در هر بار تنها نصف در را باز خواهید کرد و به این ترتیب هوای خنک بیشتری را داخل یخچال نگه خواهید داشت . و اگر شما یک مدل با کشو میانی خریداری کنید , می توانید موادی را که مکررا نیاز دارید – مانند میوه , سبزیجات و تنقلات – در این کشو نگه دارید و به این ترتیب در هر بار دسترسی هوای خنک کمتری را از دست خواهید داد .

  یخچال و فریزر درب فرانسوی

   گزینه های ذخیره سازی انعطاف پذیر

  یکی از نا امید کننده ترین مسائل در مورد اغلب یخچال فریزر ها این است که با موادی که می خواهیم در داخل آن ذخیره سازی کنیم تطبیق داده نمی شود . شما نمی توانید یک جعبه بزرگ پیتزا را در داخل یخچال فریزر خود جا دهید چون شما تنها از نصف عرض یک یخچال فریزر معمولی استفاده می کنید . اما یخچال فریزر فرنچ ( درب فرانسوی ) گزینه های متعددی برای گزاشتن سایز های مختلف مواد غذایی به شما ارائه می دهد .

  شما حتی با استفاده از عریض ترین مدل های یخچال فریزر ساید بای ساید مطمئنا برای جا سازی یک سری اقلام بزرگ با مشکل مواجه خواهید شد . تنها راه حل ممکن , راه حلی ست که یخچال فریزر های فرنچ ( درب فرانسوی ) با دارا بودن کشو ها و قفسه های قابل تنظیم به شما ارائه می دهد . به این ترتیب شما می توانید ارتفاع و سطوح قفسه ها را بر اساس نیاز خود و آنچه که می خواهید در یخچال قرار دهید تنظیم و آن را تطبیق دهید .

  ییخچال و فریزر درب فرانسوی

   

  برای خرید یخچال از بانه با ما در ارتباط باشید.با تشکر فروشگاه آنلاین buybaneh.com

  09184844343

  09184591313

   

  خدمات مشتریان

 • تماس / ارتباط با Buybaneh
 • رویه بازگرداندن کالا
 • نصب / گارانتی / خدمات پس ار فروش
 • سوالات متداول
 • اطلاعات تماس

 • شماره های تماس جهت تماس با مدیریت : 09184844343

  شماره های تماس جهت خرید :
  09184844343
  09184591313

  دفتر : 08734226425

  آدرس : کردستان – شهرتجاری بانه – میدان جهاد – پاساژشهرداری

 • شبکه های اجتماعی